Zaznacz stronę

Wesele

Długa zabawa w tą wyjątkową noc!

Każda, przyszła Młoda Para zastanawia się jak sprawić aby dzień ich zaślubin był tak wyjątkowy i szczególny. Przygotowania często trwają miesiącami. Państwo młodzi wybierają miejsce wesela, serwowane dania, fotografa, kamerzystę. Na weselu będzie grała orkiestra czy DJ? Jakie zabawy wybrać na wesele. Jak sprawić, żeby goście dobrze się bawili i co zrobić, żeby robili to do samego rana?

Przed dniem ślubu paradoksalnie często brakuje energii. Ogrom przygotowań i obowiązków sprawia, że na sen może zostać już niewiele czasu. 

Wynajmujesz profesjonalne ekspresy jeśli chcesz zapewnić luksus Twoim gościom weselnym. Domy i lokale weselne, nawet te niedawno wybudowane, oferują zazwyczaj jedynie kawę zaparzaną z fusami. w dobie powszechności ekspresów ciśnieniowych w wielu prywatnych domach. taka kawa to już dla nich za mało aby byli zadowoleni.

Na profesjonalnie przygotowanej kawie zyskują nie tylko goście ale również para młoda. Po pyszną kawę z ekspresu, goście sięgają chętniej co za tym idzie przez zawartą w kawię kofeinę mają więcej energii do zabawy.

Dla gości w domu:

Saeco Incanto

Podstawowe urządzenie zaspokoi głód na energię twoich najbliższych. W końcu to oni towarzyszą Wam w tym pięknym dniu najdłużej.

350zł

Saeco Royal Cappuccino

Ekspres wysokociśnieniowy. Wykona dla Ciebie podstawowe specjały kawowe jak espresso, doppio czy americano.

500zł

NIVONA CafeRomatica

W pełni automatyczny ekspres do kawy pozwala na przygotowanie perfekcyjnej kawy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to czy jesteś miłośnikiem kawy tradycyjnej czy podążasz za kawowymi trendami. Twoi najbliźsi z pewnością Ci podziękują za wyjątkowe ugoszczenie.

750zł

Dla gości na weselu:

Carimali Armonia SOFT PLUS

Kompaktowy super – automat szybko serwuje różnorodne, zawsze świeże specjały kawowe o najwyższej jakości. Posiadający w pełni dotykowy ekran, gwarantujący najwyższy poziom intuicyjnej obsługi. Wyróżnia go nowoczesny, elegancki design. Niezwykle sprawnie pełni funkcję reprezentacyjną. Zaspokoi kubki smakowe najardziej wymagających smakoszy kawy.

1100zł

Podane cany są cenami brutto za jedną dobę wypożyczenia ekspresu.

Usługa polega na dostarczeniu do domu weselnego specjalistycznego ekspresu do kawy.

Może być samoobsługowy lub wynajęty z osobą go obsługującą. Ekspres zostaje dostarczony w pełni wyposażony w wysokiej jakości kawę. Ekspres będzie stał w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Zadzwoń do nas pod numer: 602 350 908

lub napisz: biuro@kawa.krakow.pl,

żeby zapytać o wolny termin najmu.

tel.: 602 350 908

biuro@kawa.krakow.pl